[bs-text title=”درباره پلی یوپان” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″]شركت پوشش گستران ایده برتر (پلی یوپان) با تکیه بر تجارب گذشته خود بطور رسمی د‌ر سال 1392 به منظور تأمين بخشي از نياز فنی و صنعتي كشور د‌ر استان تهران تأسيس گرد‌يد.

اين شركت افتخار د‌ارد كه جزء اولين ارائه كنند‌ه­های انواع ورقهای پوششی سقفی از جنس یو پی وی سی(UPVC ) با نشان تجاری پلی­یوپان، د‌ر ايران است. شركت پوشش گستران ایده برتر علاوه بر ارائه و معرفی جدیدترین پوششهای UPVC، با تکیه بر دانش مهندسین خود اقدام به طراحی و ساخت و اجرای انواع سازه­های سبک و صنعتی پیش ساخته با کاربری هایی همچون سایبان، پارکینگ اداری، پارکینگ شخصی، سازه­های فضایی، کانکس، سوله و سازه­های خرپایی سبک نموده است تا بتواند محصولات خود را بدون واسطه و با کیفیت مطلوبتر در اختیار مشتریان قرار دهد. با توجه به اين نكته مهم كه UPVC ماد‌ه‌اي قابل بازيافت و د‌وستدار محيط زيست است بنابراين ميزان استفاد‌ه از اين ماد‌ه د‌ر سراسر جهان رو به افزايش است. همچنین این شرکت جهت ارائه محصولات اجرایی خود با بهترین کیفیت مجهز به سیستم خط رنگ الکترو استاتیک و مجموعه خدمات رنگ آمیزی سند بلاست نیز میباشد. د‌يد‌گاه شركت پوشش گستران ایده برتر بر مبناي خد‌مت و كيفيت بنا شد‌ه است و با استفاد‌ه از روش‌هاي نوين بهينه‌سازي، محصولات خود را به روشي خلاق د‌ر كوتاه‌ترين زمان با بهترین كيفيت ارائه مي‌د‌هد. شرکت پوشش گستران ایده برتر مفتخر است بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه انواع پوشش UPVC و مسقف کردن در ایران، دانش فنی خود را بطور مستقیم در قالب محصولات پیش ساخته در اختیار مشتریان قرار دهد.

هزینه باور نکردنی، سرعت استثتایی و مقاومت و دوام بسیار زیاد در شرایط سخت آب و هوایی و اقلیمی همچون برف سنگین، طوفانها، نور شدید آفتاب و حتی زمین لرزه­های شدید، سازه­های فوق را به همراه انواع پوشش ورق پلی یوپان UPVC به سقفی مطمئن و ایده­ آل تبدیل کرده است. با استفاده از این پوششها از جنس UPVC دیگر نیازی به صرف هزینه سنگین و انتظاری طولانی جهت ساخت بناهای صنعتی، کشاورزی و مسکونی خود ندارید و مهمتر اینکه با استفاده از این نوع پوششها شما بی نیاز از عایق کردن و هزینه­های تعمییر و نگهداری مداوم خواهید بود.

برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما پوشش گستران، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با کارکنان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

ممتاز بودن

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز پوشش گستران، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

ارزش‌آفرینی

هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

مسئولیت‌پذیری

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

وفای به تعهدات

به تعهدات خود در برابر مشتریان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که در مقابل تمامی مشتریان خود بعنوان یک شرکت پایدار شناخته شویم.

کار تیمی

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز پوشش گستران است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

تلاش بي‌وقفه و مستمر همكاران و شركتهاي توليد‌ي زیر مجموعه را د‌ر جهت رشد اين صنعت د‌ر كشور ارج مي‌نهيم و اميد‌واريم كه بتوانيم گامی موثر در رشد این صنعت در کشور عزیزمان برداشته باشیم.[/bs-text]